no-img
فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

آموزش رویابینی - فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

help-header

سئــوالی داریــد ؟team@insight7th.ir


فروشگاه اینترنتی چشم هفتم
محصولات ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
آموزش رویابینی
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
pdf
دسامبر 17, 2018
1.91مگابایت
119 صفحه
۲,۴۰۰ تومان
5 فروش
۲,۴۰۰ تومان – خرید

آموزش رویابینی


آموزش رویابینیReviewed by Insight7th on Dec 17Rating: 5.0

رویای آگاهانه

خواب های شما معمولا مشخصه هایی دارد که به صورت مرتب در خواب های شما دیده می شوند. به مرحله یک بازگشته و خواب هایی که یادداشت کرده اید را بازخواینی کنید وسعی کنید این مشخصه ها را پیدا کنید. هرچند شما معمولا برخی موارد را خودتان می توانید تشخیص دهید. مثلا محل خاصی که در خواب های شما تکرار می شوند و یا به همراه داشتن وسیله ای خاص و یا وجود فردی در خواب های شماو …

در این کتاب می آموزید که چطور از رویاهای صادقه خود بهترین استفاده ی ممکن را بکنید

مجموعه ای که در پسندیدن دارید حجم کوچکی دارد اما خلاصه ای از کامل ترین روش های تحلیلی رویا، فنون خواب هشدار و کاربرد خلاقانه از رویا است ، همانطور که پیشوا علی (ع) در مورد خواب می فرمایند بزرگترین اسرار، خواب ها هستند، از طرفی باید بدانیم که ریشه تمام متافیزیک از رویا به وجود می آید هر اندازه فردی نسبت به این دانش بی اعتقاد باشد هرگز نمیتواند منکر رویاهای خود شود.

رویای شفاف یا آگاهانه چیست؟

رویای شفاف یا آگاهانه خوابی است که شما تقریبا از این موضوع که در حال خواب دیدن هستید مطلع اید. این مطلع بودن می تواند درجه ها و شرایط مختلفی داشته باشد. این اتفاق زمانی به وقوع می پیوندد که شما وسط یک خواب معمولی هستید و سپس متوجه می شوید که هم اکنون در حال خواب دیدن هستید. به این اتفاق  lucid dream می گویند.  همچنین دیگر منابع در رابطه با این نوع خواب اشاره می کنند :

“رؤیای شفاف یا رؤیای آگاهانه (به انگلیسی: Lucid Dream) به رؤیایی اطلاق می‌شود که رویابین در آن از این واقعیت که در حال رؤیا دیدن است، آگاه می‌شود در رؤیای شفاف رویابین همچنان توانایی کنترل محیط فیزیکی را ندارد ولی بصورت آگاهانه روی رؤیا کنترل دارد و می‌تواند صحنه رؤیا را به میل خود تغییر دهد.

به همین دلیل بسیاری از فانتزی‌ها و غیرممکن‌ها می‌توانند قابل تجربه باشند. مغز کسانی که رؤیای شفاف را تجربه می‌کنند، مقدار بسیار بیشتری از باند بسامد beta-1 را که حدود ۱۳ الی ۱۹ هرتز می‌باشد را بطور فعال تجربه می‌کند که منجر به فعال شدن قوه هوشیاری و آگاهی در لوب آهیانه‌ای مغز (parietal lobes) است که درنهایت منجر به تجربه رؤیای شفاف می‌شود.

شک‌هایی که در حین تحقیق در مورد این پدیده به وجود آمده‌اند مبنی بر اینکه رویای شفاف حالت خواب نمی‌باشد ولی چون همچنان عدم توانایی ارادی درکنترل محیط فیزیکی برفرد غالب است می‌توان گفت قسمتی از خواب است، یا به نوعی بیداری مختصر است. رؤیای شفاف توسط دانشمندان مختلف در زمان‌های مختلف مورد مطالعه علمی قرار گرفته است و با تمرینات خاصی قابل دسترسی می‌باشد.”

چگونه آگاهانه خواب ببینیم؟

اما حال سوالی که ما اینجا به آن پاسخ خواهیم داد اینجاست که چگونه می توانیم رویای شفاف و یا آگاهانه ببینیم و این مورد به چه کار ما می آید. اولین مورد اینجاست که شما در دنیایی قرار خواهید گرفت که همه ی محدودیت های این دونیا در ان از بین خواهد رفت هرچند کنترل کامل بر آن ندارید ولی بسیاری از اتفاقات را خودتان می توانید رقم بزنید.

از سوی دیگر کار کردن بر روی این نوع از رویا می تواند یک راه حل برای کسانی باشد که از کابوس های شبانه رنج میبرند و حتی در مواردی با مقابله با افسردگی هم از این رویا استفاده شده است.

رویا های آگاهانه معمولا کمی جالب و جذاب تر و البته بسیار لذت بخش هستند و معمولا با آرزو ها  و آرمان شهر های فرد در ارتباط هستند که به سبب لذت بخش بودن در خاطر فرد هم می مانند. اما حال اجازه دهید به سراغ چگونگی انجام این کار برویم.

چگونه بر خواب خود کنترل داشته باشیم؟

چگونه می توانیم از قبل پیش بینی کنی که در چه مورد خواب ببینیم؟

کلیه مطالب بصورت کامل و مرحله به مرحله در این کتاب توضیح داده شده است.موضوعات :
متافیزیک

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 4 =