no-img
فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

ارتباط با فرشتگان - فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

help-header

سئــوالی داریــد ؟team@insight7th.ir


فروشگاه اینترنتی چشم هفتم
محصولات ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
ارتباط با فرشتگان
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
zip
مارس 8, 2020
6/99 مگابایت
۷,۲۰۰ تومان
2 فروش
۷,۲۰۰ تومان – خرید

ارتباط با فرشتگان


ارتباط با فرشتگانReviewed by Insight7th on Mar 8Rating: 5.0

ارتباط با فرشتگان

شما برای ارتباط با فرشتگان نیازمند فراگیری آموزش های خاص نیستید و لازم نیست که قدیس باشید یا در برنامه های مذهبی شرکت کنید.

فرشتگان به هر شخص و در هرچه از آنها بخواهد، یاری می رسانند. کمک آنها همیشه در دسترس و به صورت رایگان است و این شعار نیست.

افرادی که به صورت منظم با فرشتگان (نگهبان) خود در ارتباط هستند، وجود پیشرفتهای شگرفی در زندگیشان را بیان می کنند. آنان شادتر، آرامتر و مطمئن تر هستند و کمتر از مرگ یا آینده بیمناک اند.

درک فرشتگان

شما هم اکنون فرشته نگهبانی در کنار خود دارید, این فرشتگان موجوداتی ناب از نور الهی هستید که کاملا قابل اطمینان بوده و می خواهند در تمامی جنبه های زندگیتان شما را یاری کنند, کلمه فرشته در لاتین به معنی پیام آور خداست و فرشتگان همانند مامورین پست الهی, پیام رسان پیامهای خالق و مخلوق هستند.

فرشتگان به همه انسانها بدون قید و شرط عشق می ورزند, آنها ورای ظاهر, مارا روح خدایی می بینند آنها تنها به خداگونگی و توان بالقوه ما می نگرند و نه به اشتباهات ما.

بنابراین مارا قضاوت نمی کنند و تنها عشق را به زندگی ما می آورند. ما در کنار فرشتگان ایمن هستیم و کاملا می توانیم به آنها اعتماد کنیم.

ایمان یا تردید شما اهمیتی ندارد, چرا که فرشتگان شما را باور دارند, آنها نور درونی شما را می بینند و از استعدادهای واقعی شما باخبرند و درک می کنند که شما رسالت مهمی در این زندگی برعهده دارید. آنها می خواهند به شما در همه امور کمک کنند.

هیچ کاری برای آنها خیلی کوچک یا بزرگ نیست! فرشتگان شادمانه در لحظه ای که از آنها تقاضا می کنید، به کمک شما می شتابند.

فرشتگان در چه زمینه هایی به ما کمک میکنند

فرشتگان بر اساس خصوصیات، روز و سیاره ای که با آن مرتبط هستند هر کدام در یک سری از حیطه ها و مجموعا در تمام حیطه ها به شما کمک می کنند اما کمک آنها با چیزی که امروزه به فرشتگان نسبت داده می شود قدری متفاوت است.

تاکید اصلی فرشتگان بر رشد و پیشرفت درونی شماست تا به نقطه ای برسید که بتوانید به خواسته تان دست یابید.

مثلا اگر شما از فرشته مخصوص فراوانی، ثروت و پول فراوان بخواهید به جای اینکه مستقیما این چیزها را به شما بدهد خصوصیات و صفاتی را در شما یا اطرافیانتان پرورش می دهد که بتوانید با آنها ثروت را به خود جذب کنید. به این شکل کمک آنها ماندگار و تغییر درونی شما همیشگی خواهد بود.

پس زمانی که میخواهید با فرشته ای ارتباط بگیرید فراموش نکنید که شما درحال ارتباط گیری با یک معلم روحی هستید که هدفش رشد دادن و بالا بردن درک و آگاهی شماست نه صرفا بر آورده کردن خواسته ها و هوس های مادی تان.

برای اینکه حمایت فرشته ها رو داشته باشیم

باید با تقاضا از خداوند یا درخواست مستقیم از فرشته ها و همینطور تصور احاطه شدن با تعداد زیادی از آنها از فرشته ها درخواست کمک کنیم.به همین سادگی.

در مورد تقاضا از خداوند که عین کاریه که برای براورده شدن دعاهامون میکنیم و در مورد تصویر سازی هم که همون تصور مثبت از اتفاقی که قراره بیفته.

مثل اینکه میگن اگه میخوایید به فلان چیز در زندگی برسید اونو مدام در ذهنتون تصور کنید و از کائنات کمک بگیرید تصور یه شغل خوب تصور یه زندگی پر از آرامش و یه رابطه خوب تصور داشتن خونه دلخواه و…اینم همینطوره تصور کنید که اطراف شما رو فرشته ها احاطه کردند و از اونا درخواست کمک کنید.

میگن اونایی که تجربه نزدیک به مرگ داشتند فرشته های نگهبان بیشتری دارند چون باید به اونا برای تنظیم با زندگی بعد از تجربه عالم دیگه کمک کنند و البته اگه یکی از بستگان یا دوستان خوب برای داشتن فرشته های بیشتر برای ما دعا کنند و همینطور خودمون، میتونیم تعداد بیشتری از اونها رو در اطرافمون داشته باشیم.

احاطه شدن توسط تعداد زیادی فرشته میتونه منافع زیادی برای ما داشته باشه چون اونا مانند یک سپر از ما مراقبت میکنند.

در این فایل زیپ تعداد ۱۴ فایل اموزشی پی دی اف برای استفاده شما قرار داده شده است.موضوعات :
متافیزیک

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =