no-img
فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

مدیریت استعدادها - فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

help-header

سئــوالی داریــد ؟team@insight7th.ir


فروشگاه اینترنتی چشم هفتم
محصولات ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
مدیریت استعدادها
pdf
مارس 28, 2020
1.9 مگابایت
۷,۲۰۰ تومان
0 فروش
۷,۲۰۰ تومان – خرید

مدیریت استعدادها


مدیریت استعدادهاReviewed by Insight7th on Mar 28Rating: 5.0

کتاب مدیریت استعدادها

استخدام، حفظ و دریافت بیشترین بهره‌وری از نیروهای بااستعداد

کتاب مدیریت استعدادها اثر مشترک ماریون دواین و مایکل سیرت به همت نشر امین الضرب به چاپ رسیده است. تحقیقات زیادی نشان می‌دهد که موفقیت شرکت‌ها به توانایی و مهارت‌های کارکنان آنها بستگی فراوانی دارد و به خاطر همین مدیران اجرایی شرکت‌ها همیشه دنبال به دام انداختن این افراد برای حضور در موسسه خودشان هستند.

اما استخدام این افراد یکی از ساده‌ترین بخش‌ها است. چالش اصلی به نگه داشتن این نیروها و بهره‌برداری بهینه از استعدادهای آنها برمی‌گردد. یکی از این چالش‌ها رسیدن به درک صحیح از انتظارات آنها از محیط کار و زندگی است. برای کارفرمایان رسیدن به این بینش در نسل جدید بسیار سخت است. زیرا آنها فضایی پر از انعطاف و هیجان از محیط کار متصور هستند که در صورت عدم تحقق در کمتر از چند ماه محیط کار را ترک می‌کنند.

کتاب حاضر بر اساس تحقیقات صورت گرفته از مدیران عامل، متخصصین استخدام و افرادی که بر روی پروژه‌های استعدادیابی کار کرده‌اند تهیه شده و در آن نشان داده شده شرکت‌هایی همچون گوگل، اپل، نوکیا، پپسی، استندر و برخی شرکت‌های دیگر چگونه با چالش‌های استخدام و توسعه توانایی‌های که نیاز داشتند روبه‌رو شده‌اند. در این کتاب اطلاعات مفیدی برای افرادی که در بخش منابع انسانی شرکت‌ها فعالیت دارند فراهم شده  و همچنین با مطالعه این کتاب می‌توان دانش فوق العاده‌ای درباره نحوه ایجاد رضایت شغلی کسب کرد.موضوعات :
کسب و کار

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =