no-img
فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

آیات ابطال سحر - فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

help-header

سئــوالی داریــد ؟team@insight7th.ir


فروشگاه اینترنتی چشم هفتم
محصولات ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
آیات ابطال سحر
pdf
آگوست 8, 2017
1.19 مگابایت
۶۰۰ تومان
4 فروش
۶۰۰ تومان – خرید

آیات ابطال سحر


آیات ابطال سحرReviewed by Insight7th on Aug 8Rating: 5.0آیات ابطال سحرسحرچيست؟ سحر در لغت عبارت است از آن‌چه كه مخفي شده و سبب آن نامعلوم باشد. و در اصطلاح آن عبارت است از افسون‌ها، رقيه و گره هايي كه در قلب‌ها و جسم‌ها تأثير مي گذارد.

سحر از نظر شیعه چیست؟ چگونه می توان آنرا باطل کرد؟

سحر عملی خارق العاده است که گاهى یک نوع چشم‏بندى و تردستى است، و گاه تنها جنبه روانى و خیالى و تلقینى دارد. و گاه با استفاده از خواص ناشناخته فیزیکى و شیمیایى بعضى از اجسام و عناصر و گاه از طریق کمک گرفتن از شیاطین انجام می گیرد. ساحران، افراد منحرف و دنیاپرستى هستند که اساس کارشان بر تحریف حقایق است و در اغلب موارد از توجه بیش از حد عده ای به خرافات و اوهام، سوء استفاده کرده و بساط خود را پهن می نمایند. بدیهی است که افزایش سطح آگاهی های مردم، بهترین راه برای مقابله با این گونه امور محسوب می گردد.

در احادیثى که از پیشوایان بزرگ اسلام به ما رسیده است سحر به شدت مذمت و از آن نهی شده است.

فقهاى اسلام به اتفاق می فرمایند یاد گرفتن و انجام اعمال سحر و جادوگرى حرام است مگر این که برای ابطال سحر ساحران چاره ای از یادگیری آن نباشد، حتی گاهى به عنوان واجب کفایى مى‏بایست عده‏اى سحر را بیاموزند تا اگر مدعى دروغگویى خواست از این طریق مردم را اغفال یا گمراه کند سحر و جادوى او را ابطال و دروغ او را فاش سازند.

خواندن آیات و دعاهایی برای از بین بردن سحر، در کتب و روایات توصیه شده است که ما در این فایل کلیه آن ایات را گرداوری کرده ایم تا شما براحتی بتوانید دسترسی داشته باشید.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =