no-img
فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

تمرین دیدن هاله و تفسیر رنگ هاله - فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

help-header

سئــوالی داریــد ؟team@insight7th.ir


فروشگاه اینترنتی چشم هفتم
محصولات ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
تمرین دیدن هاله و تفسیر رنگ هاله
pdf
می 10, 2017
993 کیلو بایت
۲۲,۰۰۰ تومان
0 فروش
۲۲,۰۰۰ تومان – خرید

تمرین دیدن هاله و تفسیر رنگ هاله


تمرین دیدن هاله و تفسیر رنگ هالهReviewed by admin on May 10Rating: 5.0تمرین دیدن هاله و تفسیر رنگ هالهبدن فيزيکی ما توسط ميدان انرژی حياتی لطیفی احاطه شده است که همچون يک سپر عمل می کند، و با محيط پيرامونش در تعامل است. اين انرژی حياتی، تجلی چند بعدی انرژی درخشان كيهانی است ، كه كالبد فيزيكی را در برگرفته ، در آن نفوذ می‌كند و به آن حيات و معنا می‌بخشد .

معنای هاله و رنگ های آن

بدن فيزيکی ما توسط ميدان انرژی حياتی لطیفی احاطه شده است که همچون يک سپر عمل می کند، و با محيط پيرامونش در تعامل است. اين انرژی حياتی، تجلی چند بعدی انرژی درخشان كيهانی است ، كه كالبد فيزيكی را در برگرفته ، در آن نفوذ می‌كند و به آن حيات و معنا می‌بخشد .

به عبارت دیگر هاله میدان ظزیف انرژی است که پیرامون تمامی جسمها ( بیجان و جاندار) را فرا گرفته ، شکل تجلی یافته انرزی کیهانی ( اللهی ) که در جانداران بصورت رنگی ( بستگی به نوع شخصیت ، افکار ، احساس ، سلامتی ) رنگهائی متنوع وقابل بررسی وجود دارد . هر نوع از رنگها نشانگر خصلتهای متفاوت و ارزشهای درونی وروانی وجسمی ( نباتات و علی الخصوص افراد ) میباشد .

از روی رنگها وشکل آن میتوان فهمید افراد چه نوع شخصیت ، بیماری ، و در چه درجه از رشد معنوی یا ذهنی قرار دارند .

هاله انرژی های مرتعش شده از کالبد های ما است که به منابع عظیم انرژی کیهانی و مبدا هستی متصل است.

هاله نورانی انرژی دریافتی از عرفان و مبدا هستی است.

هاله ما همه بدن را احاطه کرده است، اما تفسیر رنگهایی که توضیح داده می‌شود، فقط به هاله‌ی اطراف سر مربوط است. معانی رنگهای هاله اطراف سر، که توضیح داده می‌شود، در متون تخصصی مورد اشاره و تایید قرار گرفته است.

وقتی دیدن هاله را به خوبی یاد گرفتید، می‌توانید خودتان صحت آن را با تمرکز روی افکار خاص هنگام تماشای هاله خود، یا بیان افکار دیگران در هنگام مشاهده‌ی هاله آنها تحقیق کنید.

تمریناتی جهت دیدن هاله انسان ، حیوانات و گیاهات در فصل دوم برای دیدن این نوع انرژیها وجود دارند وافراد را از پیرامون دنیای حقیقی آگاه میسازد این نوع آگاهی باغث تغییر نگرش فرد دردنیای اطراف ( واقعیات ) ودنیای درون ( حقیقت ) خواهد شد واین دانش باعث اعتماد بنفس وقدرت روحی وروانی فرد میگردد .

لازم بذکر است بعد از انجام این نوع تمرینات ودیدن انرژیهای جهان پیرامون ، شخص علاقه به شناخت وتفسیر آنها وپیامد این علم درونی شناخت خود ( خودشناسی ) میگردد اینکار باعث لذتی وصف نشدنی و نزدیکی به عشق لایزال اللهی میگردد .موضوعات :
متافیزیک

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =