no-img
فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

مغناطیس پول و ثروت - فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

help-header

سئــوالی داریــد ؟team@insight7th.ir


فروشگاه اینترنتی چشم هفتم
محصولات ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

MP3
مغناطیس پول و ثروت
mp3
می 19, 2017
6.53 مگابایت
۳,۷۰۰ تومان
2 فروش
۳,۷۰۰ تومان – خرید

مغناطیس پول و ثروت


مغناطیس پول و ثروتReviewed by Insight7th on May 19Rating: 5.0مغناطیس پول و ثروتچگونه مغناطیس پول و ثروت شویم

پول و ثروت را جذب کنید.

تا حالا شده افرادی را ببینید که همیشه پول و ثروت را به سمت خودشان جذب می کنند؟ این به این خاطر است که آنها سیگنال های ذهنشان را به سمت جذب ثروت تنظیم کرده اند، ذهن آنها برای دریافت و جذب ثروت آماده است و همین سبب میشودکه  پول و ثروت را بیشتر و بیشتر به سمت خودشان جذب کنند.

همه این افراد آرمانی قوی برای رسیدن به پول و ثروت دارند، واقعا پول را دوست دارند، پول را می خواهند و حتی می دانند که با پولشان چه کارهایی می خواهند انجام بدهند. آنها همیشه احساس می کنند شایسته پول و ثروت هستند.

اگر درضمیر ناخودآگاهتان احساس نکنید که شایسته ثروت هستید، یعنی واقعا  ثروت را نمی خواهید و احتمالی برای ثروتمندی شماوجود ندارد. شما خودتان هستید که عملکرد ضمیر ناخودآگاهتان راخراب می کنید. اجازه ندهید ترس جلوی شما را بگیرد.

وقتی شما به ترسهای درونیتان اجازه میدهید که ذهن شما را تخریب کنند، فرصت ها را نمی بینید و از کنارشان بی تفاوت عبور می کنید. افرادی که به ثروت ها و درآمدهای  کلان می رسند، نیاز به هوش و کار سخت ندارند بلکه  فرصت ها را می بینند و به سمت آنها حرکت می کنند.

بدون داشتن خواسته درونی برای رسیدن به آرزوهایتان، شما نمی توانید به سمت آنها پیش بروید و مشکلات و بهانه هایی برسر راهتان قرارمیگیرد که شما را از جذب ثروت بسیار باز میدارد.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − سیزده =