no-img
فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

نوپای ناب - فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

help-header

سئــوالی داریــد ؟team@insight7th.ir


فروشگاه اینترنتی چشم هفتم
محصولات ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
نوپای ناب
pdf
مارس 27, 2020
11 مگابایت
۵,۵۰۰ تومان
0 فروش
۵,۵۰۰ تومان – خرید

نوپای ناب


نوپای نابReviewed by Insight7th on Mar 27Rating: 5.0

کتاب نوپای ناب

کتاب نوپای ناب، با این هدف نوشته شده است تا از شکست کسب‌و‌کار شما جلوگیری کند! به همین خاطر این کتاب یکی از بهترین کتاب‌ها برای کارآفرینان و صاحبان کسب‌و‌کارهای مختلف، محسوب می‌شود.

شاید بهترین تعریف برای یک استارت‌آپ، تعریف اریک ریس، نویسنده این کتاب باشد: یک شرکت یا موسسه با هدف ایجاد محصول یا خدمتی جدید در شرایطی که عدم قطعیت بسیار زیادی وجود دارد.

او در کتاب نوپای ناب، با تایید این حقیقت که اکثر کسب‎‌و‌کارهای نوپا شکست می‌خورند به بیان راهکارها و نکاتی می‌پردازد که می‌توان با استفاده از آن‌ها تا جای ممکن از شکست کسب‌و‌کار، اجتناب کرد.

این راهکارها شامل ارائه و آموزش انواع مدل‌های کسب‌و‌کار و چگونگی ایجاد آن‌ها، آموزش اصول صحیح ایجاد یک شرکت، ارائه محصول و نحوه و زمان ورود به بازار و انطباق سریع با شرایط مختلف بازار می‌شود.

همچنین مطالعه این کتاب توسط افراد سرشناس و موفق زیادی از جمله، نیر ایال، نویسنده کتاب قلاب و شریل سندبرگ، مدیر ارشد اجرایی فیسبوک و نویسنده کتاب خواندنی گزینه ب، توصیه شده است.

پس اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که زمان کافی برای خواندن این کتاب را ندارید، می‌توانید با مطالعه خلاصه کتاب نوپای ناب در بوکاپو، نکات و آموزه‌های اصلی آن را فرا گیرید.موضوعات :
کسب و کار

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =