no-img
فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

هفتاد استغفار برای افزایش رزق - فروشگاه اینترنتی چشم هفتم

help-header

سئــوالی داریــد ؟team@insight7th.ir


فروشگاه اینترنتی چشم هفتم
محصولات ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
هفتاد استغفار برای افزایش رزق
pdf
آگوست 1, 2017
183 کیلو بایت
۴۰۰ تومان
1 فروش
۴۰۰ تومان – خرید

هفتاد استغفار برای افزایش رزق


هفتاد استغفار برای افزایش رزقReviewed by Insight7th on Aug 1Rating: 5.0هفتاد استغفاربرای باز شدن گره های زندگی باید استغفار کرد. هفتاد بند استغفار برای باز شدن هر گره ای آورده شده است.

آیا در زندگی خود گره های فراوانی دارید؟

آیا رزق شما کم شده است؟

روشهای باز شدن گره و افزایش رزق را می دانید؟

در این فایل هفتاد بند استغفار با ترجمه فارسی، جهت باز شدن کلیه گره ها و افزایش رزق منقول از حضرت علی (ع) قید گردیده است.

استغفار، به معنای درخواست آمرزش از خداوند است. استغفار، گفتن و تکرار جملۀ (اللهمَ إغفِرلی) یا (خدایا مرا ببخش) نیست، بلکه روح استغفار، حالت بازگشت به سوی حق و پشیمانی و آمادگی جبران گذشته است. آمرزش طلبی اختصاص به برخی انسان‌ها ندارد بلکه پیامبران نیز آن را از خدا می‌خواستند. حتی پیامبر(ص) مأمور می‌شود تا برای خویش و برای مؤمنان استغفار کرده و به عنوان واسطه و شفیع عمل کند تا خداوند رحمت خویش را بر آنان سرازیر نماید.

مفهوم آمرزش خواهی در قرآن چندین بار در هیئت‌ها و قالب‌های گوناگونی به کار رفته است. استغفار دارای زمان و مکان خاصی نیست و بیشتر مقرون به پذیرش آن از سوی خداوند می‌باشد؛ ولی در قرآن و احادیث زمان، مکان و حالاتی را ذکر کرده‌اند که بستر مناسبی را برای پذیرش آن مهیا می‌سازند.موضوعات :
علوم غریبه

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 15 =